KONST / Litografier / Grafiskt blad 14256009
nr 1425 6009
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Kvällsfrid". Signerad, numrerad 71/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, svensk konstnär född i Fagersta 1965.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:12:49
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)